MADAN

Nawigacja

Losowa fotografia

Galerie zdjęć:

DO ULUBIONE I STARTOWA

Madan

Systemy Grzewcze
i Sanitarne

e-mail: biuro@madan.pl
tel. (0 55) 233 43 32
fax. (0 55) 236 98 98Aktualny czas


Pogoda

Polecamy

Certyfikaty

Obrazy: buderus.gifCertyfikatem wystawionym 12 kwietnia 2002 r. w Poznaniu Zarząd firmy Buderus Polska potwierdził, że "Dealer Główny Buderus 2002- firma MADAN, specjalizuje się w sprzedaży i montażu wyłącznie kotłów grzewczych BUDERUS, przez co osiąga szczególnie wysoki poziom techniczny i handlowy w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu kompleksowych kotłowni."

Obrazy: buderus.gif

W 2003 r. Zarząd Firmy Buderus Polska wystawił firmie MADAN certyfikat, który "potwierdza wysoki profesjonalizm techniczny i handlowy w realizacji komleksowych kotłowni marki Buderus i poleca w roku 2003 usługi dealerskie ww. firmy".


Obrazy: c2.gifOtrzymaliśmy uprawnienia do wykonywania serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń produkcji Immergas.

 

 

Obrazy: c3.gif31 maja 1999 r. otrzymaliśmy certyfikat autoryzacji serwisu Chaffoteaux & Maury. Posiadamy uprawnia do prowadzenia serwisu urządzeń grzewczych firmy Chaffoteaux et Maury w zakresie Calydra, Nectra, ECO, Flexiflame, Bayard.

 


Obrazy: herz.jpgJesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Herz.

 

 

Obrazy: hepworth.gifJesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży firmy Hep2O. Numer autoryzacji D-0282

 

 

Obrazy: c6.jpg

Otrzymaliśmy ceryfikat ZAUFANY PARTNER. Firma Madan została uznana jako firma o najwyższej jakości współpracy w zakresie sprzedazy ratalnej.

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,325,863 unikalne wizyty